Informacje Związki

Czy on/ona mnie zdradza?

Czy on/ona mnie zdradza
Napisane przez admin

Jak rozpoznać zdradę?

Zdradę można wykryć po zmianie zachowania. Dziękuję za przeczytanie, koniec artykułu. 😀

Ale jednak kilka słów trzeba napisać…

Temat zdrady jest bardziej złożony, niż się wydaje. W tym artykule skupię się na tym, jak wykryć zdradę, a w drugim, dlaczego ludzie zdradzają.


Przykładowa historyjka.
A więc… żyjesz sobie szczęśliwie z partnerką, mija wam 5 rok, wszystko jest świetnie, seks i jedzenie nigdy nie smakowały lepiej. Nie chcesz zapeszać, ale myślisz sobie, że już masz bezpieczną pozycję w związku. Już nie będziesz zmuszony do polowań w klubach oraz w serwisach randkowych.
Nie zauważasz jednak tego, że dla niej seks już nie jest wspaniały i nie masz dla niej czasu, bo wolisz grać w gry. Myślisz, że jej to nie przeszkadza… przeciwnie. Nie dostrzegasz tego, ponieważ czujesz się komfortowo. Przecież w nocy się do Ciebie przytuli, więc wszystko jest w porządku.

Tymczasem ona zmienia pracę i kogoś poznaje. Zaczyna coraz więcej siedzieć w telefonie, ale Ty tego nie dostrzegasz. Później znika na długie wieczory, a pytana o to, gdzie była, odpowiada, że siedziała u koleżanek. Nie dostrzegasz tego, że wyciągnęła z szafy seksowną spódniczkę, ułożyła włosy i zrobiła makijaż. Dalej możesz się tylko domyślać, jak się to wszystko skończy. Przystojny nieznajomy przerżnie ją, gdy będzie w związku z Tobą albo zrobi to po tym, jak ona zerwie z Tobą.


A więc pierwszy nagłówek będzie brzmieć…

Co musisz zrobić, by dostrzec zdradę?

Zapamiętaj jedno. Nic nie jest wieczne. Musisz cały czas trzymać przysłowiowy poziom. Jeżeli się rozleniwisz i siądziesz z dupą na fotelu, to już chuj. To właśnie ten moment, kiedy facet mówi sobie, że jego partnerka będzie z nim na dobre i na złe. Zawsze trzeba być czujnym, mimo braku kłótni i porannego seksu.
A dlaczego? Bo kobiety rzadko, co mówią wprost, kiedy im coś nie pasuje. Bardziej starają się nas nakierowywać na problem, zamiast go po prostu wyłożyć. I jeżeli tego nie dostrzeżesz, to cegła po cegle, Wasza relacja będzie się pierdolić. Im więcej będziesz zawodzić w jej gierkach, tym coraz bardziej będziecie się oddalać.
Gdy już będzie po wszystkim, przypomnisz sobie wszystko. Gwarantuję, prosto z życia wzięte. 🙂

Wbij sobie to do łba, że jedyna stała na tym świecie to ciągła zmiana. Ufaj swojej partnerce, dbaj o nią i kochaj, ale nigdy nie opuszczaj gardy. Nieważne, ile jesteście ze sobą, zawsze jest szansa, że stracisz w jej oczach i nie odbudujesz tego, jeżeli uznasz, że ona tego nie widzi.

W moich wywodach nie chcę Ci uzmysłowić, że kobieta jest wstrętna i trzeba ją trzymać krótko. Tylko, że czasem kryzys przychodzi nieoczekiwanie i musisz wtedy zareagować.

I teraz najważniejsza część.

Jak rozpoznać zdradę?

Szukaj początkowo zmian w zachowaniu. Gdy mieszkacie razem, masz ułatwione zadanie. Pobaw się w detektywa, bądź jak Sherlock Holmes. Na co zwracać uwagę?

 • Sięganie po telefon, częściej niż zwykle
 • Nie okazywanie uczuć
 • Pogorszenie seksu
 • Niechęć do wspólnych aktywności
 • Zostawanie dłużej w pracy, gdy wcześniej tego nie robiła
 • Zaczyna narzekać na Twoje zajęcia; brak aktywności
 • Ubieranie się w ciasne ciuchy; robienie mocnego makijażu, gdy wychodzi do koleżanek

Jeżeli większość się sprawdza, to nie jest to dowód na to, że ona Was zdradza. Takie zachowania powinny zwrócić Waszą uwagę, że coś się zmieniło. Nie moja wina, że tą zmianą zazwyczaj jest inny bolec.

Na co zwrócić uwagę w “nas”?

Tak, drodzy panowie. My też mamy udział w ich zmianach zachowania. Czy Wasze dziewczyny szukałaby atencji u innych, gdyby otrzymywały je od Was?
Czerwona lampka powinna Ci się zapalić, gdy:

 • Byłeś dobrze zbudowany, a teraz jesteś  spasiony i wpierdalasz chipsy
 • Nigdzie jej nie zabierasz na randki
 • W seksie skupiasz się tylko na własnej przyjemności
 • Nie idziesz na żadne kompromisy i wszystko ma być po Twojemu
 • Nie robisz nic, by się rozwijać. Żadnych książek, artykułów, hobby
 • Olałeś dla niej kumpli (twoje życie towarzyskie legło w gruzach)
 • Przestałeś robić dla niej coś, co lubiłeś, a co nie było niszczące
 • Nie wspierasz jej; nie pocieszasz, gdy szef ją opierdoli za piłowanie paznokci w pracy

Lista może być dłuższa, z głowy tylko tyle wyciągnąłem. Zastanów się głęboko, czy bardzo się zmieniłeś od czasu, kiedy się poznaliście. To też ma duży wpływ na całokształt waszego związku, w końcu jesteś tego częścią.

Jej słowa mogą mówić co innego, zawsze patrz na zachowania.

Obecnie to tyle, w późniejszym czasie coś dopiszę, pozmieniam, ale w tej formie jest to czytelne i pomocne, a na tym mi najbardziej zależało. Zostawcie komentarz i czytajcie dalej!

Zostaw komentarz